Twoja przeglądarka nie obsługuje kodu JavaScript.
Grzejniki płytowe, konwektorowe i łazienkowe Zapraszamy! Zapraszamy! Czołowi producenci urządzeń grzewczych
Cofnij     Strona główna | Nasza oferta | Aktualności | Kontakt | N@pisz do nas | Zamów przegląd | Zakupy na raty | Szukaj | Pomoc      Dalej
HISTORIA FIRMY

      Firma PTHU Gralanta Spółka Jawna z siedzibą w Gdańsku powstała w grudniu 1992 roku. Właścicielami i członkami zarządu firmy są: Zbigniew Pozorski i Adam Bąk. Dzięki wysokim obrotom sprzedaży hurtowej i detalicznej, jak i profesjonalnej obsłudze klientów w zakresie serwisu, firma osiągnęła pozycję wyłącznego dystrybutora na terenie północnym wyrobów z polipropylenu Hydro-Plast, dealera głównego Buderusa, czołowego dealera Beretty i Acv oraz autoryzowanego serwisu urządzeń grzewczych Vaillanta, Buderusa, Beretty i Acv. We wszystkich usługach firmy Gralanta zawarte jest bogate doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania instalacji, doboru urządzeń jak również profesjonalnej obsługi technicznej. Zadaniem naszym jest szeroko rozumiane dotarcie do klienta i sprzedaż wyrobów kompletnej armatury grzewczej. Na przestrzeni 13 lat działalności firmy zdobyliśmy uprawnienia, certyfikaty, nagrody a przede wszystkim zaufanie klienta.

Kliknij aby powiększyć !
Kliknij aby powiększyć !

      Nasz autoryzowany serwis techniczny wykonuje sprawnie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na obszarze całego kraju. W centrum szkoleniowym prowadzimy dla naszych odbiorców, instalatorów, serwisantów oraz projektantów szkolenia z zakresu budowy i obsługi urządzeń grzewczych. Na naszych stronach internetowych znajdą Państwo wiele istotnych informacji o firmie i jej usługach. We wszystkich usługach firmy Gralanta zawarte jest bogate doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania instalacji, wykonawstwa, doboru urządzeń oraz profesjonalnej obsługi technicznej.


FIRMA:

  Prezes ds.Inwestycji :  Zbigniew Pozorski Mail
  Prezes ds.Technologii :  Adam Bąk Mail
  Dyr.ds.Handlowych :  Bożena Sowińska Mail
  Dyr.Działu IT :  Tomasz Pozorski Mail

NASZ ADRES:
        Kliknij aby powiększyć !
  Siedziba firmy :
adres :   80-724 Gdańsk ul. Elbląska 54/64
tel. :      +48 58 3203425
tel/fax : +48 58 3016113
Biuro handlowe :
adres : 80-717 Gdańsk
ul. Miałki Szlak 59
e-mail : info@gralanta.com.pl
http://www.gralanta.com.pl


GALERIA ZDJĘĆ:
Kliknij aby powiększyć ! Kliknij aby powiększyć ! Kliknij aby powiększyć !
Kliknij aby powiększyć ! Kliknij aby powiększyć ! Kliknij aby powiększyć !Zobacz promocje z okazji 16-lecia firmy

www.gralanta.com.pl

www.gralanta.com.pl ; e-mail: info@gralanta.com.pl ; www.instalator.gda.pl
Webdesign: Gralanta Internet Technology